Komentowana treść: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości
[#1] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości
Hmm, to Devedie co w linku wcale nie jest nowe, mam takie samo archiwum na hdd od ponad roku.
[#2] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@deez, post #1

Tak jest. Data mojego archiwum była chyba z maja 2005. Ale i tak ją zaktualizowałem. :D
[#3] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@MDW, post #2

Heh, fajny ten "nowy" soft co sie różni tylko datą pliku archiwum. Tym sposobem można sobie najnowsze wersje robić kopiując w drugie miejsce takie archiwum bez zachowania daty.
[#4] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@deez, post #3

Hehehe, właśnie. :)

To na pewno była ta sama wersja, bo rozmiar archiwum zgadza\ł się co do bajta.
[#5] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@MDW, post #4

cicho, nie narzekac i nie kombinowac. jest nowa wersja. cieszyc sie ;)

Ostatnia edycja: 25.07.06 23:59:59
[#6] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@quaint, post #5

Najwyraźniej jest to seria upałowych pomyłek ;) Np. na AmigaWorld.net jest wiadomość o tym, że marcik zaktualizował już strone o swoim porcie KHTML ;)
[#7] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@grxmrx, post #6

Hehehe bo na MZ napisal, ze jak wszystko dobrze pojdzie to zaktualizuje w tym miesiacu jeszcze, czy w ciagu miesiaca - nie pamietam :)) a nie chce mi sie teraz zagladac - wiec oni antycypuja (zmiennicy rulez :)
[#8] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@grxmrx, post #6

Coz, ludzie chca screenshotow wiec chyba bede musial sie streszczac z tym photoszopem i porobic wreszcie jakies ;)
[#9] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@marcik, post #8

pronel ma do tego soft
[#10] Re: Oprogramowanie dla MorphOS-a - nowości

@smith, post #9

Zbyt malo zaawansowany jak na moje potrzeby ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem